آیین نامه، قوانینريال محدودیت ها

آرشیو خبرها خانه

هشدار رئیس پلیس راه راهور ناجا در خصوص خطر واژگونی


سردار سید تیمورحسینی : با توجه به اینکه اغلب استان های کشور شاهد بارندگی است ، لذا سطح محورهای مواصلاتی کشور لغزنده است


 به گزارش خبرنگار پلیس راهور ، سردار سید تیمورحسینی در خصوص آخرین وضعیت راه های مواصلاتی کشور اظهار داشت : با توجه به اینکه اغلب استان های کشور شاهد بارندگی است ، لذا سطح محورهای مواصلاتی کشور لغزنده است .

 

وی افزود : اکثر محورهای استان های اردبیل و کرمانشاه  وهمچنین ارتفاعات محورهای هراز ، کرج _چالوس و فیروز کوه با مه گرفتگی و کاهش دید همراه است .

 

سردار حسینی ادامه داد: با توجه به لغزنده بودن سطح جاده ها لذا هموطنان عزیز از سفرهای غیر ضروری اجتناب کنند و تاکید ما این است که رانندگان محترم حتماً باسرعت مطمئنه رانندگی کنند .

 

وی در ادامه با بیان اینکه رانندگان حتما قبل از سفر از سالم بودن وسایل گرمایشی خودروی خود اطمینان حاصل کنند ، افزود: موضوع وضعیت فنی وسیله نقلیه بسیار مهم است که از جمله آن می توان به آج لاستیک ها که در صورت فرسودگی شرایط را درخصوص کنترل وسیله نقلیه سخت می کند ، تیغه برف پاک کن که بسیار مهم است  اشاره کرد.

 

رئیس پلیس راه راهور ناجا با اشاره به وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی کشور بیان کرد: در راه های مواصلاتی کشور محدودیتی اعمال نشده و تردد در محورها در جریان است و نیز عمدتاً به لحاظ ترافیکی مشکل خاصی وجود ندارد ولی رانندگان محترم ملاحظات مذکور را در هنگام رانندگی حتماً داشته باشند.

 

سردار حسینی در خصوص مسافران مشهد توصیه کرد: رانندگانی که در مسیرهای منتهی به مشهد هستند ضمن استعلام از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی حتماً مراقب زائرین عزیز پیاده باشند.


وی در خصوص تمهیدات ترافیکی مشهد بیان کرد: محدودیت های ترافیکی در معابر ورودی هسته مرکزی مشهد و اطراف حرم مطهر رضوی از امروز اعمال می شود و پارکینگ های حرم مطهر پذیرش نخواهند داشت و همچنین محدودیت های عبور و مرور وسائط نقلیه در اطراف معابر حرم اعمال و خودروهای پارک شده در این معابر از ساعت 23 تا 6 صبح پاکسازی خواهد شد همچنین لازم به ذکر است که این محدودیت های ترافیکی تا پایان روز سه شنبه اجرا می شود.

منبع www.rahvar120.ir

 

به اشتراک بگذارید :