آیین نامه، قوانینريال محدودیت ها

آرشیو خبرها خانه

معاون فنی مهندسی و خدمات ترافیک پلیس راهور ناجا از اصلاح ظرفيت كاميون‌های كشنده ولوو خبر داد.


سرهنگ سعید روحی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت راهور افزود: پیش از سال 84 ظرفیت کامیون‌های کشنده از طریق افسران کارشناس پلیس راهور با توجه به یدک و نیمه یدک نصبی تعیین می‌شد که به دلیل تفاوت در یدک‌ها و نیمه یدک‌های مورد استفاده در کشور، عملا ظرفیت‌های متفاوتی برای کامیون‌ها درج می‌شد.


 وی افزود: از سال 84 بر اساس قانون جدید شرکت‌های تولیدکننده یا واردکننده کامیون‌ها، ظرفیت‌های پیشنهادی خود را به وزارت صمت اعلام و این وزارتخانه با دریافت مدارک مورد نیاز ظرفیت کامیون‌ها را تعیین و به پلیس راهور برای درج در کارت خودرو ارایه می‌کند.
معاون فنی مهندسی و خدمات ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: با توجه به اختلاف ظرفیت کامیون‌هایی که قبل از سال 84 شماره‌گذاری شده‌اند پلیس راهور تصمیم گرفته است نسبت به فراخوان کامیون‌های قبلی و اصلاح ظرفیت‌های آنها اقدام کند.
وی تصریح کرد: بر این اساس در فاز اول كليه مالكان اعم از اشخاص حقيقي يا حقوقي كاميون های كشنده ولوو FH, FH12 و F12 مدل‌های 84 و ماقبل به شرط قرار نگرفتن در سن فرسودگي (22 سال) در صورتی که مغایرتی در ظرفیت درج شده در کارت خودرو و رقم درج شده در جدول زیر مشاهده می‌کنند می‌توانند برای اصلاح ظرفیت به مراکز تعویض پلاک در مراکز استان‌های خود و یا مراكز تعويض پلاك ميثم يا خاوران در تهران مراجعه کنند تا نسبت به اصلاح آن در کارت خودرو آنها اقدام شود.

 

منبع: rahvar120.ir

به اشتراک بگذارید :